Kariéra

Název pracovní pozice: Obchodní referent

Místo výkonu práce: Local Energies, a.s., Zlín-Malenovice, třída 3.května 1173

Základní pracovní náplň

  • Smluvní, obchodní a administrativní činnosti spojené s obchodními partnery v oblasti distribuce elektřiny a plynu (tj. smlouvy o připojení, rámcové smlouvy, kauce, pohledávky, rezervace kapacit)
  • Nákup elektřiny a plynu na ztráty
  • Správa odběrných míst zákazníků v systému CS OTE (operátor trhu s elektřinou)
  • Evidence elektroměrů a plynoměrů, zajištění jejich cejchování
  • Fakturace služby distribučních soustav elektřiny a plynu
  • Pravidelné měsíční a roční výkazy pro Energetický regulační úřad a OTE
  • Evidence ekologické daně pro celní úřad (CÚ), řešení osvobození od ekologické daně s CÚ a případné kontroly
  • Kontrola došlých faktur pro potřeby účtárny
  • Příprava měsíčních dohadných položek za elektřinu a plyn
  • Sledování energetické legislativy
  • Účast na jednáních s obchodními partnery

Požadujeme

  • Ukončené VŠ vzdělání (minimálně s titulem Bc.) ideálně v technickém nebo ekonomickém oboru
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Office, zejména EXCEL a WORD)
  • Orientace v problematice IT
  • AJ - pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Odpovědnost a preciznost
  • Smysl pro týmovou práci
  • Samostatnost
  • Ochota se dále vzdělávat

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní energetické společnosti
  • Zaškolení a vedení zkušených kolegů
  • Profesní školení
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle kolektivní smlouvy ( KS )
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky nebo stravenkový paušál
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Přátelský pracovní kolektiv

Platové zařazení:

TS 7 dle platné KS + po zapracování odpovídající výkonnostní složka mzdy

Podmínky pro zařazení zájemce do výběrového řízení:
V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný profesní životopis a motivační dopis elektronicky na e-mail info@localenergies.cz .

Životopis by měl obsahovat minimálně tyto údaje: Jméno, adresa, datum narozeni, telefon, e-mail, vzdělání, pracovní uplatnění od ukončení studia, další odborné znalosti a dovednosti vč. práce na PC.

Uveďte rovněž prosím možný termín Vašeho nástupu.